راز بقا

نسخه‌ی کامل: جایی برای تسلیت به دوستان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
///// تسلیت به دوستان در غم فراق عزیزان /////

سلام به دوستان عزیز

متأسفانه با خبر شدم که پدربزرگ شهاب shahab24 امروز دار فانی را وداع گفته و به رحمت حق پیوسته.

[تصویر:  1386765061.jpg]

به شهاب عزیز تسلیت می گم و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می کنم.

فاتحه فراموش نشه ...
سلام:
شهاب عزیز
مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند برای شما و خانواده محترمتان طلب صبر می کنم
سلام
شهاب جان بنده هم خدمتتون تسلیت عرض میکنم.ان شاءالله که عزیز درگذشته قرین رحمت الهی باشند و خداوند هم به شما و خانواده محترم صبر عنایت بکنه.
(11-12-2013، 10:02 AM)Neda Ariania نوشته است: [ -> ]
سلام به دوستان عزیز

متأسفانه با خبر شدم که پدربزرگ شهاب shahab24 امروز دار فانی را وداع گفته و به رحمت حق پیوسته.

به شهاب عزیز تسلیت می گم و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می کنم.

فاتحه فراموش نشه ...

(11-12-2013، 10:14 AM)B@B@K نوشته است: [ -> ]سلام:
شهاب عزیز
مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند برای شما و خانواده محترمتان طلب صبر می کنم

(11-12-2013، 12:31 PM)Am!r نوشته است: [ -> ]سلام
شهاب جان بنده هم خدمتتون تسلیت عرض میکنم.ان شاءالله که عزیز درگذشته قرین رحمت الهی باشند و خداوند هم به شما و خانواده محترم صبر عنایت بکنه.

سلام بر همگی و تشکر به خاطر همدردیتون
واقعا تشکر میکنم....انشالله بقای عمر بزرگترهای خاندانتون و خانوادتون...این بزرگترها تا هستن کسی زیاد احوالی ازشون نمی پرسه اما وقتی میرن تازه حس میکنی جاشون خیلی خالیه....باز هم تشکر
باسلام
شهاب جان تسليت بنده رو هم پذيرا باشيد...
از خداوند علو درجات و براي خانواده شما صبر خواستارم
باتشكر farhad-2007
درود

من هم به شهاب عزيز تسليت ميگم ببخشيد كه دير شد مدتي به سايت دسترسي نداشتم
باسلام
متأسفانه با خبر شدم كه مادر خانم آريانيا دار فاني را وداع گفتن...
همينجا براي آن مادر بزرگوار علو درجات و براي بازماندگان از خداوند صبر مسئلت دارم..
باتشكر farhad-2007
سلام
وای
تسلیت میگم
غم از دست دادن مادر رو
سلام
بنده هم تسلیت عرض میکنم.خداوند به شما و خانواده تون صبر عنایت بکنه و ان شاءالله که مادر محترم قرین رحمت الهی باشن.
صفحه‌ها: 1 2