راز بقا
اخبار عمومی سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- راز بقا (http://www.raazebaghaa.org/forum)
+-- انجمن: قوانین، اطلاعیه ها و مباحث مرتبط با سایت (http://www.raazebaghaa.org/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اطلاعیه ها، اخبار و گزارشات (http://www.raazebaghaa.org/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: اخبار عمومی سایت (/showthread.php?tid=646)

صفحه‌ها: 1 2

اخبار عمومی سایت - Neda Ariania - 07-12-2013

در این بخش، اخبار عمومی سایت به اطلاع کاربران می رسد.

سایت بر روی سرور اختصاصی VPS قرار گرفت - Neda Ariania - 08-12-2013

سلام به دوستان عزیز رازبقایی

قبل از هر چیز بخاطر قطعی این چند روز از شما عذرخواهی می کنم. 

مدیران در جریان بودند و از قبل بهشون اطلاع رسانی شده بود که قرار هست سایت بر روی سرور اختصاصی VPS قرار بگیره و ممکنه حدود 24 ساعت قطع بشه اما این زمان بیشتر شد که البته ناخواسته بود. 

به هر حال برگشتیم  Big Grin

از شکیبایی شما متشکرم

RE: اخبار عمومی سایت - MIRMOHAMADI - 16-12-2013

درود

بالاخره بعد از چندين روز تونستم وارد سايت بشم تشكر از ندا خانم

RE: اخبار عمومی سایت - Neda Ariania - 25-02-2014

سلام به دوستان عزیز

چند ساعتی برای تغییر هاست مجبور شدم انجمن رو ببندم که از این بابت از شما عذرخواهی می کنم. قصد این بود که در این مدت و در حین جابجایی، پستی ایجاد نشه چون با توجه به اینکه قبل از عملیات انتقال به هاست جدید، آخرین بک آپ رو گرفته بودم، نمی خواستم مطلبی از دوستان از بین بره.

متشکرم

RE: اخبار عمومی سایت - behnam - 25-02-2014

مرسی که پیگیر کارها هستین و هر روز داره سایت قوی تر میشه و امیدوارم همینطوری پیش بره

RE: اخبار عمومی سایت - Neda Ariania - 05-03-2014

دوستان عزیز توجه داشته باشید

جهت مدیریت بهتر دانشنامه و ارسال به موقع و روزانه مطالب به فیس بوک، در حال حاضر، حداکثر پست ارسالی برای هر کاربر در یک روز 12 پست در نظر گرفته شده.

لطفاً حین فعالیت در سایت به این مطلب توجه داشته باشید.

متشکرم

RE: اخبار عمومی سایت - P@RSA - 09-03-2014

سلام

آیا امکانش هست که محدودیت ارسال که بخاطر بخش دانشنامه هست و کاملاً هم قابل درک هست، فقط در بخش دانشنامه اعمال بشه و در بخش های دیگه مثل خبری و مثلا عکس های اعضا و ... محدودیت نباشه؟! چون فکر می کنم منظور شما محدود کردن ارسال ها در بخش دانشنامه باشه نه سایر بخش ها؟ درسته؟

سپاس

RE: اخبار عمومی سایت - shervin - 09-03-2014

سلام

منم فکر می کنم اگر فقط دانشنامه محدود بشه و بخش خبری محدود نشه بهتره. آخه ممکنه یه وقت بحثی پیش بیاد یا خبر مهمی باشه و ما هم پست هایی قبلش زده باشیم و سهمیمون سوخت شده باشه یا تعداد کمی باقی مونده باشه و نشه توی بحث شرکت کرد!
حالا دانشنامه مسئلش فرق می کنه. یه تعداد مطلب هست آدم اماده می کنه و میذاره. دیگه بحث و تبادل نظر کمتر توش هست. فوقش یه سوال و یه جواب. بیشتر برای مطالعه هستش. اما توی بخش خبری فکر می کنم محدودیت نباشه بهتره. 

ممنون

RE: اخبار عمومی سایت - Neda Ariania - 09-03-2014

سلام

خیلی ممنون از نظر دوستان

صد در صد هدف فقط این هست که تعداد ارسالات در حدی باشه که بشه دانشنامه رو مدیریت کرد. محدودیت بقیه بخش ها مد نظر نیست. اما چون علم هنوز انقدر پیشرفت نکرده که من محدودیت رو برای بخش خاصی در نظر بگیرم bigsmile به همین دلیل این محدودیت بصورت کلی اعمال شد. حالا شاید پلاگینی پیدا کنم که بشه طبق نظر دوستان عمل کرد.

فعلاً محدودیت ارسال رو به 20 ارسال در روز افزایش دادم.

متشکرم

RE: اخبار عمومی سایت - Neda Ariania - 13-03-2014

.
.

به پیشواز بهار می رویم

صفحه اصلی سایت بهاری شد  emoticon-object-050