امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
خود یا فیلم بگویید از علاقه سریال مورد

از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
09-09-2019، 06:47 PM,
RE: از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
دوستان فکر نمی کنم کسی باشه که فیلم "روانی" هیچکاک رو ندیده باشه.

اگر علاقمند به اون فیلم بودید پیشنهاد می کنم سریال Bates Motel رو حتما ببینید. 5 فصل هستش. سالهای 2013 تا 2017 . سریال قشنگیه و به همون ماجرای فیلم پرداخته اما مشروح تر یعنی از قبل از واقعه متل و از زمانی شروع میشه که نرمن و مادرش اون متل رو میخرن تا کارشون رو اونجا شروع کنن.

خیلی داستان جذابی داره  labkhand
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، رزا ، soheil124 ، AlirezA M ، P@RSA ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، shamim
11-09-2019، 07:27 PM,
سریال Supernatural رو ده فصل اولش رو دیدم که به نظرم حدود 5 فصل اولش قشنگه بعدش دیگه داستان ها یه مقدار تکراری میشه. داستان دو برادر هست به اسم های Sam   و  Dean در جدال با نیروهای فراطبیعی. 

سریال Hannibal هم قشنگه. همون داستان هانیبال آدم خوار هست که قبلا سری فیلم هاش رو حتما با بازی آنتونی هاپکینز دیدید. (سکوت بره ها . اژدهای سرخ . هانیبال) توی این سریال Mads mikkelsen به زیبایی تمام نقش هانیبال رو به تصویر کشیده. برای کسانی که به ژانر جنایی و پلیسی علاقه دارن توصیه ش می کنم. تقابل دو شخصیت بسیار باهوش و نابغه یکی قاتل و دیگری مأمور اف بی آی خیلی زیبا به تصویر کشیده شده. اینکه ویل گراهام چطوری با نبوغ ذاتیش به دنبال کشف راز جنایات مختلف هست و .... . 
کلاً سه فصل هستش اما ظاهراً قراره فصول بعدی بصورت فیلم سینمایی یا فصل هایی با قسمت های کم بصورت مینی سریال در آینده تولید بشه. یعنی اینطور قول دادن [تصویر:  rolleyes.gif]

سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، wrongturn ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، shamim ، AlirezA M ، shervin ، رزا
14-10-2019، 10:18 PM,
دوستان یادم رفت بگم که سریال primeval دوران کهن هم که تلویزیون قبلا داده بود سریال خوبیه و مورد علاقمه. پیشنهاد می کنم علاقمندان به ماقبل تاریخ و سری فیلم های ژوراسیک، این سریال رو ببینن.
5 فصله و خیلی  [تصویر:  arms.gif] جذاب Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، P@RSA ، shervin ، wrongturn ، aseman ، AlirezA M ، رزا ، shamim ، رعنا ملکان
16-10-2019، 11:22 PM,
سریال Breaking Bad هم از قلم افتاده که پیشنهاد می کنم اگر ندیدید، حتماً ببینید. Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، رزا ، shervin ، P@RSA ، soheil124 ، wrongturn ، shamim ، رعنا ملکان ، aseman
23-11-2019، 10:34 PM,
بتمن وی اس سوپرمن
جوکر
نابودگران
ترمیناتور
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، رعنا ملکان ، wrongturn ، AlirezA M ، shervin ، mehran ، رزا ، aseman ، shamim ، P@RSA
07-12-2019، 06:23 PM,
دوستان من اخیرا فصل اول سریال های Carnival row  و V-Wars رو دیدم. قشنگ بودن و امیدوارم ادامه پیدا کنن. نمی دونم چرا بعضی سریال هایی که قشنگ هم هستن فقط فصل اولشون ساخته میشه و ادامه پیدا نمی کنه مثل سریال دراکولا، اما امیدوارم این دو سریال ادامه پیدا کنه.

سریال کارنیوال رو یه سریال فانتزی و جنایی هست که اورلاندو بلوم بازی کرده و سریال جنگ های وی هم سریال خون آشامی هستش که ایان سامرهالدار (بازیگر خاطرات خون آشام) بازیگر اصلیشه.

حتماً ببینید و لذت ببرید Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط P@RSA ، wrongturn ، soheil124 ، رزا ، رعنا ملکان ، shervin ، shamim
11-12-2019، 02:15 PM,
(07-12-2019، 06:23 PM)AlirezA M نوشته است: دوستان من اخیرا فصل اول سریال های Carnival row  و V-Wars رو دیدم. قشنگ بودن و امیدوارم ادامه پیدا کنن. نمی دونم چرا بعضی سریال هایی که قشنگ هم هستن فقط فصل اولشون ساخته میشه و ادامه پیدا نمی کنه مثل سریال دراکولا، اما امیدوارم این دو سریال ادامه پیدا کنه.

سریال کارنیوال رو یه سریال فانتزی و جنایی هست که اورلاندو بلوم بازی کرده و سریال جنگ های وی هم سریال خون آشامی هستش که ایان سامرهالدار (بازیگر خاطرات خون آشام) بازیگر اصلیشه.

حتماً ببینید و لذت ببرید Shy

سلام

موافقم.

من کارنیوال رو دیدم خیلی قشنگه. منتظرم زودتر فصل دومش بیاد بیرون. [تصویر:  rolleyes.gif] Tongue

سریال 100 هم قشنگه . Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، wrongturn ، رعنا ملکان ، P@RSA ، shervin ، AlirezA M ، shamim

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile کتاب مورد علاقه خود را به دوستانتان معرفی کنید soheil124 11 8,994 23-11-2019، 10:37 PM
آخرین ارسال: دادماس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان