امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
شکنجه را بچه رحمانه و گربه ها بی کشتند دادند

بچه گربه ها را بی رحمانه شکنجه دادند و کشتند...
21-01-2014، 02:05 PM,
#1
بچه گربه ها را بی رحمانه شکنجه دادند و کشتند...
بچه گربه ها را بی رحمانه شکنجه دادند و کشتند، آنگاه جسدشان را پیش روی مادرشان باقی گذاشتند!


[تصویر:  1390376441.jpg]

بچه های بی گناه را بی رحمانه شکنجه داده و کشته بودند. این 4 بچه گربه متعلق به گربه بی خانمانی بودند که تحت سرپرستی قرار گرفته بود.


[تصویر:  1390333539.jpg]


طبق گفته های خانواده ای که سرپرستی گربه مادر را به عهده داشتند، صبح روز حادثه آنها صدای گریه غمگنانه گربه ماده را می شنوند. سراسیمه خود را به طبقه پایین می رسانند و متوجه می شوند که 4 بچه این گربه ماده، تحت شکنجه بی رحمانه ای قرار گرفته و کشته شده اند و عامل این حرکت شنیع، حتی لاشه بچه ها را پیش روی مادرشان روی زمین قرار داده است.


[تصویر:  1390352702.jpg]


بر سطح بدن بچه گربه های نگونبخت به خوبی می شد جای گلوله را مشاهده کرد و خونشان همه جا پاشیده بود. به گردن یکی از بچه گربه ها، طنابی بسته شده بود و مشخص بود که مدتی او را با طناب بر زمین کشیده اند. سینه اش را با چاقو شکافته بودند تا جایی که می شد قلبش را به وضوح دید. سر سه توله دیگر را هم زیر پا له کرده بودند.


[تصویر:  1390333587.jpg]


مادر درمانده گربه ها همچنان آنها را لیس می زد با این امید که شاید آنها زنده شوند و زنی که سرپرستی گربه ماده را پذیرفته بود، گوشه ای ایستاده، گریه می کرد. او قادر به صحبت نبود اما امیدوار بود که عامل این جنایت هر چه زودتر پیدا شود.


[تصویر:  1390302552.jpg]برگرفته از:
کد:
www.chinasmack.com

ندا آریانیا / Monday 30 January 2012
[تصویر:  1381817162.gif]
___________________________________________________________
[تصویر:  star.gif] قوانین سایت رازبقا
[تصویر:  star.gif] قابل توجه نویسندگان، مولفین و مترجمین انجمن
___________________________________________________________
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط behnam ، amin ، P@RSA ، سیروس پیرهادی
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان