امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
در گیاهان و پاسخ پرسش مورد گوشتی

پرسش و پاسخ در مورد گیاهان گوشتی
15-09-2014، 03:07 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-09-2014، 08:38 PM، توسط Neda Ariania.)
RE: پرسش و پاسخ در مورد گیاهان گوشتی
(14-09-2014، 08:42 PM)behnam نوشته است: سلام من چند ماهی هستش این کاکتوس رو به مجموعه ام اضافه کردم ولی اسم علمی این گونه رو نمیدونم لطفا راهنمایی کنید
سلام
اسم دقیق رو که نمیشه گفت(حداقل من نمیتونم) تنها زمانی میشه اسم دقیق رو ذکر کرد که هویت بذر اولیه توسط یک تولید کننده معتبر یبان شده باشه و در حین پرورش هم نکاتی رعایت شده باشه.به همین دلیل هم هست که بذر ها و گیاهانیکه دارای هویت و منشا دقیقا مشخص هستند قیمت بالاتر (بعضا چتد برابر) دارند.
حالا باید چه کرد؟
اولا گیاهتون کم سن و ساله باید رشد بیشتری بکنه.حتی برای بسیاری نمونه ها رشد تنها کافی نیست و باید به گل بنشینه تا با توجه به خصوصیات گل شناسایی صورت بگیره.
ثانیا تیغهای گیاهتون حالت غیر عادی دارند و معمولا دلیل این امر عوامل محیطی بالاخص کمبود نور هست.با بهبود شرایط،شکل ظاهری به حالت طبیعی برمیگرده و شاید حداقل بشه جنس رو دقیقتر حدس زد.فعلا احتمال میدم گونه یا هیبریدی از اچینوپسیس باشه (برخی گونه های اچینوپسیس و لوبیویا طی سالهای گذشته به لحاظ طبقه بندی بین این دو جنس جابجا شده اند)
autumn2
پاسخ
 سپاس شده توسط behnam ، Neda Ariania ، رزا ، P@RSA

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ در مورد گیاهان گوشتی - توسط Am!r - 15-09-2014، 03:07 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان