امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
هستم دریاچه ارومیه من

من دریاچه ارومیه هستم
28-09-2016، 11:56 AM,
notice  من دریاچه ارومیه هستم
.
.

. فکر می کنم این پیامک برای همه ارسال شده اما برای تأکید در این محل هم قرار میدم.
--------------------------------------------------------------------------------

پيامك حمايت از كمپين من درياچه اروميه هستم كاملا رايگان شد.

با ارسال عدد ١ به ٣٠٠٠٧٠٤٠ شما هم امضا كنيد.

اگر يك ميليون امضا جمع شود سازمان ملل تمام توان خود را براي احياي درياچه ي اروميه بكار خواهد گرفت.

دوستان به دليل اينترنتي بودن سيستم قبلي امضا بسياري از هم وطنان نمي توانستند نامه را امضا كنند كه سيستم اس ام اس جايگزين شد و با موافقت وزير ارتباطات امروز اين پيامك براي اپراتور هاي همراه اول ، ايرانسل و رايتل رايگان شد و هزينه اي ندارد.

در گروه هاي خود نشر دهيد.

ما همه درياچه اروميه هستيم.

ارسال عدد ١ به ٣٠٠٠٧٠٤٠
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، رزا ، aseman

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ابتکار: با انتقال آب ارس به دریاچه ارومیه مخالفم P@RSA 0 3,515 08-02-2014، 10:34 AM
آخرین ارسال: P@RSA
  با بهره‌گیری از تجربیات جهانی دریاچه ارومیه را نجات می‌دهیم P@RSA 0 3,753 08-02-2014، 10:30 AM
آخرین ارسال: P@RSA
  دبیر ستاد ملی احیای دریاچه ارومیه: دریاچه از نظر زمین شناسان مرده است behnam 0 4,175 01-02-2014، 04:14 PM
آخرین ارسال: behnam
  گوزن فراری از باغ وحش ارومیه توسط شکارچیان کشته شد behnam 0 3,958 10-01-2014، 04:38 PM
آخرین ارسال: behnam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان