امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
سرگرمی و خنده

خنده و سرگرمی
31-08-2019، 11:31 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 31-08-2019، 11:32 PM، توسط aseman.)
Wink  خنده و سرگرمی
دوستان لطفا مطالب خنده دار و شادتون رو اینجا قرار بدین. جوک و لطیفه و طنز و مطالب سرگرم کننده و خلاصه مفرح و روحیه بخش thanks

ممنونم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، AlirezA M ، shamim ، رزا ، رعنا ملکان ، shervin ، wrongturn
01-09-2019، 11:50 AM,
RE: خنده و سرگرمی
فقط یه ایرانیه که وقتی دنبال یه روش برای کاهش وزن میگرده، میپرسه چی بخورم که لاغر شم؟ برای لاغر شدن هم میخواد بخوره!  Dodgy

ما که نه قیافه داریم نه پول، دلمون خوشه اگه کسی بیاد سمتمون مارو واسه خودمون می خواد Big Grin

عکس العمل مردم بعد از تاخیر مترو!
ژاپن 10 ثانیه تاخیر:شکایت از واحد حمل و نقل
ایتالیا یک دقیقه تاخیر:مسئولین بی کفایت
اوکراین 3 دقیقه:تعجب
ایران بعد 20 دقیقه:ایول یه قطار اومد! Rolleyes

کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده 15 درصد از سرعت اینترنت ما بیشتر است! Confused

حیف نون میره تو چین راننده ی تاکسی میشه
.
.
.
هرکی براش دست بلند میکنه میگه شوخی نکن دیگه
تورو الان رسوندم ! Cool
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، AlirezA M ، shamim ، aseman ، رزا ، رعنا ملکان ، shervin ، wrongturn
08-09-2019، 08:07 AM,
پیرزنی نصرانی (مسیحی) را دیدم که با ناله و نفرین کنان با چوب بدنبال پسر جوانش افتاده و او را میزد که: خدا مرگت دهد...!

شراب که می نوشی،
مال مردم که میدزدی،
با زن همسایه که سر و سِری داری،
با دختر مردم که فسق و فجور میکنی،

پس به یکباره بگو مسلمان شده ای و مرا راحت کن!!

عبید زاکانی
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، aseman ، wrongturn ، shervin ، رزا ، AlirezA M ، mehran ، shamim
02-10-2019، 10:07 PM,
يارو داشته دنبال جاي پارك مي گشته اما پيدا نمي كرد!
در همون حال گشتن به خدا ميگه: خدايا اگه يه جاي پارك برام پيدا كنيا من نماز مي خونم، روزه مي گيرم كه يه دفعه يه جاي پارك مي بينه و به خدا مي گه! خدا جون نمي خواد خودم پيدا كردم Big Grin

رئيس: خجالت نمي‌كشي تو اداره داري جدول حل مي‌كني؟
كارمند: چكار كنيم قربان، اين سروصداي ماشينها كه نمي‌ذاره آدم بخوابه!  [تصویر:  ah.gif]

يارو سکه میندازه صندوق صدقات ٬ سوارش میشه laugh2

به یارو میگن ۱۲ امام رو میشناسی؟
میگه آره.
میگن خوب نام ببر؟
میگه اونجوری که نه. اگه ببینمشون میشناسم Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط AlirezA M ، mehran ، رعنا ملکان ، shamim ، shervin ، aseman ، رزا ، wrongturn
10-10-2019، 03:02 PM,
گربه تبر دزد
 مردي تبري داشت و هر شب در مخزن مي‌نهاد و در را محكم مي‌بست. زنش پرسيد چرا تبر در مخزن مي‌نهي؟ گفت: تا گربه نبرد. گفت: گربه تبر چه مي‌كند؟ گفت: ابله زني بوده اي! تكه‌اي گوشت كه به يك جو نمي‌ارزد مي‌برد، تبري كه به ده دينار خريده‌ام، رها خواهد كرد؟

تلخک و سرمای زمستان
سلطان محمود در زمستانی سخت به تلخک گفت که با این جامه ی یک لا در این سرما چه می کنی که من با این همه جامه می لرزم. گفت ای پادشاه تو نیز مانند من کن تا نلرزی. گفت مگر تو چه کرده ای؟ گفت هرچه جامه داشتم همه را در بر کرده ام.

از حکایت های عبید زاکانی
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، mehran ، AlirezA M ، رزا ، shamim ، wrongturn ، shervin ، aseman
12-10-2019، 12:03 AM,
ﯾﮑﯽ دیگه ﺍﺯ ﻓﺎﻧﺘﺰﯾﺎﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺑﺮﻡ ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﺑﻌﺪ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺑﺮﻑ ﻭ ﺑﻮﺭﺍﻥ ﻣﻦ ﭘﺎﻡ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﺘﻮﻧﻢ ﺣﺮﮐﺖ کنم و ﺑﻪ ﺍﻭﻧﺎ ﺑﮕﻢ ﺑﺮﯾﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺍﯾﻨﺠﺎ ول کنید و ﺷﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻮ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺪﯾﺪ … ﺑﻌﺪ ﺍﻭﻧﺎ ﺑﮕﻦ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺗﻮﺭﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﻤﯿﺬﺍﺭﯾﻢ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻣﻦ ﺑﮕﻢ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻮ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺪﯾﺪ … ﻣﻨﻮ ﺭﻫﺎ ﮐﻨﯿﺪ … ﺑﻌﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺑﺮﻥ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺬﺍﺭﻥ …
ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺗﻮ ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﮔﻤ بشن ﻭ ﯾﻪ ﺷﯿﺮ ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﻭﺣﺸﯽ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ کنه ﻭ ﺍﻭﻧﺎ ﻓﺮﺍﺭ کنن و ﻣﻮﻗﻊ ﻓﺮﺍﺭ ﺗﻮ ﺑﻦ ﺑﺴﺖ ﮔﯿﺮ کنن ﺑﻌﺪ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺷﯿﺮﻩ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﻨﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﯾﻪ ﺷﻠﯿﮏ ﺑﯿﺎﺩ ﻭ ﺷﯿﺮﻩ ﺑﯿﻔﺘﻪ ﻭ ﺩﺭ ﭘﺸﺖ ﺍﻭﻥ ﺻﺤﻨﻪ ﻣﻦ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺗﻔﻨﮓ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯﺵ ﺩﻭﺩ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﯾﻪ ﭘﺎﯼ ﻣﺠﺮﻭﺡ ﻭﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻡ …
خورشید ﺑﻪ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻡ ﻏﺮﻭﺏ ﻣﯿﮑﻨﻪ !

زمان ما دانشجو ها باید تلاش میکردن که جذب دانشگاه بشن
این روزا دانشگاه ها تلاش میکنن دانشجو ها رو جذب کنن ?
همین طوری پیش بره تا چند وقت دیگه از شریف دعوت نامه میاد در خونتون
میگی نه ؟ نیگا کن

یارو بچش ب دنیا میاد.میره ثبت احوال واسش شناسنامه بگیره.
بهش میگن اسمشو چی میخوای بذاری؟!
ذوق میکنه میگه:کامران و هومن!
میگن آخه مرد مومن!کامران و هومن خو اسم دونفره!
میگه مگه محمدمهدی اسم دونفرنیس؟!o-0
ب نظر شما حق باکیه؟!
۱-اداره ثبت احوال.
۲-یاروئه!

ﻗﺪﯾﻤﺎ ﯾﮑﯽ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻫﻤﺶ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺧﺎﻧﻮﻣﻢ
ﺍﻭﻧﻢ ﻧﺎﻇﻤﻤﻮﻥ ﺑﻮﺩ
ﻫﯽ ﻣﯿﮕﻔﺖ :
ﺧﺎﻧﻮﻣﻢ ﻣﻘﻨﻌﺘﻮ ﺑﮑﺶ ﺟﻠﻮ
ﺧﺎﻧﻮﻣﻢ ﻧﺎﺧﻨﺎﺗﻮ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﮐﻦ
ﺧﺎﻧﻮﻣﻢ ﺷﻠﻮﻍ ﻧﮑﻦ
ﺧﺎﻧﻮﻣﻢ ﻧﺰﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﺰ
ﺍﺻﻦ ﯾﺎﺩ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻪ ﻣﯿﻔﺘﻢ ﺍﺷﮏ ﺗﻮ ﭼﺸﺎﻡ جمع میشه

گروه در ایران!
کاظم: سلام خوبین؟
کاظم: کسی نیست؟
کاظم: مثل اینکه کسی نیست.من برم بخوابم.شبتون بخیر بای
۳ دقیقه بعد…
نازنین: س
علی: سلام به روی ماهت!
مصطفی: سلام نازی جون!
قاسم: به به سلام نازنین خانوم خوبین؟
هومن: سلام جیگر بیا PV کارت دارم
ممد گل پسر: سلووووم نازنین خوبی؟
حسن: سلام نازنین اصل میدی؟
علیرضا: سلام نازنینم، خوبی
نازنین: من همون کاظمم هههههخخخ Smile)))))))

چه برایمان آورده ای مارکو؟
.
.
.
.
.
.
از سرزمین پارس برایتان زهرمار آورده ام نکبت ها!!
مگه من سر گنج نشستم که هر دفعه میرم هر قبرستونی واسه شما روانیا سوغاتی بیارم؟!!
(هیـــــس… هیچی نگید! مارکوپولو عصبانیه)
پاسخ
 سپاس شده توسط رزا ، soheil124 ، wrongturn ، AlirezA M ، shervin ، aseman ، mehran ، رعنا ملکان
14-10-2019، 10:05 PM,
به دختره مي گن اگه دنيا رو بهت بدن چي كار مي كني مي گه من فعلا مي خوام درسمو ادامه بدم

پسره تو كليسا نشسته بوده، يهو مي‌بينه يه دختر خيلي خوشگل  مياد تو. ميدوه ميره پشتِ يه مجسمه قايم ميشه. دختره مياد ميشينه جلوي محراب و ميگه: اي خدا! تو به من همه چي دادي ، پول دادي ، قيافه دادي ، خانواده خوب دادي... فقط ازت يه چيز ديگه ميخوام... اونم يه شوهر خوبه ...يا حضرت مسيح‌! خودت كمكم كن! پسره از پشت مجسمه مياد بيرون ميگه: عيسي هل نده!‌ هل نده زشته ، خودم ميرم!

سپاس و ستايش دانشگاه آزاد را ، که ترکش موجب بي مدرکي است و به کلاس اندرش مزيد در به دري ، هر ترمي که آغاز مي شود موجب پرداخت زر است  و چون به پايان رسد مايه ضرر ، پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمي شهريه اي واجب ..... از جيب و جان که بر آيد ...... کز عهده خرجش به در آيد

دکتر نظام وظيفه پسر لاغری را معاينه کرد و در برگه نوشت : معاف، به دليل ضعف جسماني
پسره با خوشحالي گفت : آخ جون  فوری ميرم زن ميگيرم
دکتره نوشت : و همچنين ضعف عقلاني
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، shervin ، wrongturn ، aseman ، AlirezA M ، رزا ، shamim ، رعنا ملکان
23-11-2019، 10:43 PM,
مادره خطاب به پسرش: نیوتن رو میشناسی ؟
پسره :نه کی هست؟
مادره : اگه به درسات بیشتر توجه میکردی میشناختیش !
پسره: خیلی خوب ، پارمیدا رو میشناسی ؟
مادر : نه !!!
پسره : اگه به شوهرت بیشتر توجه میکردی میشناختیش ! [تصویر:  icon_biggrin.gif]
.
.
.
به سلامتــی همـۀ مامانا
که لباس سفید میدی بش بشوره صورتـی ملایم تحویلت میـــده !
.
.
.
یه قانونی دخترای دانشجو دارن به این عنوان :
دیر رسیدن بهتر از زشت رسیدن است . . .
.
.
.
یکی از برنامه های زندگیم واسه آینده اینه که یه انارو بازش کنم بشمرم،
ببینم چند تا دونه انار واقعا توشه !!! خیلی برام سؤاله …
موز رو شمردم فقط یه دونه توش بود ! [تصویر:  icon_neutral.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، رعنا ملکان ، wrongturn ، AlirezA M ، shervin ، mehran ، رزا ، aseman ، shamim

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان