امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
دوستانتان را خود معرفی به علاقه کتاب کنید مورد

کتاب مورد علاقه خود را به دوستانتان معرفی کنید
29-08-2019، 05:36 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-08-2019، 05:41 PM، توسط soheil124.)
Smile  کتاب مورد علاقه خود را به دوستانتان معرفی کنید
دوستان توی این قسمت می تونید کتاب هایی که خوندید و دوست داشتید رو به دوستانتون معرفی کنید  Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، رزا ، AlirezA M ، wrongturn ، shervin ، P@RSA
29-08-2019، 05:40 PM,
RE: کتاب مورد علاقه خود را به دوستانتان معرفی کنید
خب اول خودم بگم. کتاب سکوت بره ها الان دستمه و دارم می خونم و خیلی برام جذابه arms
البته فیلمشم دیدم ولی کتاب یه چیز دیگست Cool

نویسنده: توماس هریس
مترجمها: اصغر اندرودی و مجتبی مینائی
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، رزا ، AlirezA M ، wrongturn ، P@RSA ، shervin
30-08-2019، 11:38 AM,
من الان کتابی دستم نیست اما دو هفته پیش کتاب شازده کوچولو رو  میخوندم. مال انتشارات نگاه ترجمه احمد شاملو که خیلی قشنگ بود Smilie_heart

احتمال قوی کتاب بلندی های بادگیر اثر امیلی برونته رو تا هفته بعد شروع کنم Tongue
ترجمه رباب امام هستش

ممنون بخاطر این بخشی که راه انداختید thankyou
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، رعنا ملکان ، soheil124 ، aseman ، رزا ، AlirezA M ، wrongturn ، P@RSA ، shervin
30-08-2019، 10:25 PM,
کتاب خاطرات یک گیشا رو تازه تموم کردم که خیلی زیبا بود. زندگی یک زن گیشا هست به نام نیتا سایوری
نویسنده: آرتور گلدن و مترجم خانم مریم بیات

این کتاب فیلم هم داره که اون هم خیلی زیباست ولی کمی با کتابش فرق داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، aseman ، رزا ، AlirezA M ، shamim ، mehran ، P@RSA ، shervin ، wrongturn
01-09-2019، 12:18 PM,
من کتاب های دانیل استیل رو دوست دارم.
اینهارو خوندم: پیمان - دایره کامل - زویا - گمشده - موسم اشتیاق - پدر - چرخ بازیگر - بی تو هرگز Smilie_heart
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، AlirezA M ، رعنا ملکان ، shamim ، aseman ، wrongturn ، mehran ، P@RSA ، shervin
02-09-2019، 11:50 AM,
کتاب قلعه حیوانات اثر جرج اورول یکی از بهترین کتاب هایی بود که خوندم.
پاسخ
 سپاس شده توسط رعنا ملکان ، shamim ، aseman ، wrongturn ، رزا ، soheil124 ، mehran ، P@RSA ، shervin
04-09-2019، 12:38 AM,
خیلی از کتاب های الکساندر دوما و میشل زواگو رو خوندم. واقعا جذابن.
سه تفنگدار. پاردایان ها. غرش طوفان. کنت مونت کریستو. ژوزف بالسامو. شوالیه دارمانتال . لاله سیاه . نوستراداموس  و ... که الان اسامیشون یادم نیست.
ممنون بخاطر ایجاد این تاپیک Smilie_blush
پاسخ
 سپاس شده توسط AlirezA M ، shamim ، رزا ، soheil124 ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، P@RSA ، shervin
11-09-2019، 07:31 PM,
متأسفانه اخیراً خیلی وقت نمی کنم کتاب بخونم اما خیلی پیش دو کتاب خوندم که کتاب های خیلی خوبی بودن.

یکی سینوهه پزشک مخصوص فرعون و دومی سقوط قستنطنیه

برای علاقمندان توصیه شون می کنم.

سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، wrongturn ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، shamim ، AlirezA M ، shervin ، رزا
16-09-2019، 11:42 PM,
از کتاب های ایرانی کتاب خواجه تاجدار
از کتابهای خارجی، کتاب جنگ و صلح لئون تولستوی

اینها رو الان یادمه که خیلی دوست داشتم وقتی خوندم
[تصویر:  rolleyes.gif]
[تصویر:  1391440243.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، رعنا ملکان ، shamim ، mehran ، AlirezA M ، رزا ، P@RSA
17-09-2019، 08:28 AM,
(16-09-2019، 11:42 PM)shervin نوشته است: از کتاب های ایرانی کتاب خواجه تاجدار
از کتابهای خارجی، کتاب جنگ و صلح لئون تولستوی

اینها رو الان یادمه که خیلی دوست داشتم وقتی خوندم
[تصویر:  rolleyes.gif]

خیلی ممنون
کتاب های خیلی خوبی هستن. من هر دو رو خوندم. اما جسارتاً کتاب خواجه تاجدار نوشته آقای ژان گور هست که یک نویسنده فرانسوی هستن. البته فکر می کنم شما بیشتر مقصودتون داستان کتاب بود که درباره زندگی آقامحمدخان قاجار هست. Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، mehran ، AlirezA M ، رزا ، P@RSA ، shervin ، wrongturn ، soheil124

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید soheil124 16 23,766 11-12-2019، 02:15 PM
آخرین ارسال: رزا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان