امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
یاد به پلاسکو

به یاد پلاسکو ...
26-10-2019، 10:53 PM,
Sad  به یاد پلاسکو ...
این تاپیک رو زدم که یادی کنیم از پلاسکو و اگر کسی خاطره ای داره بیاد بگه.

بالاخره ادای دینی هست به مغازه هایی که بودن و حالا دیگه نیستن و اونهمه ماهی و آکواریوم و شور و شوق و خلاصه کلی خاطره

Sleepy  [تصویر:  bye.gif]    [تصویر:  emoticon-object-101.gif]  [تصویر:  crying-sad-waving-bye-smiley-emoticon.gif]  [تصویر:  rolleyes.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط wrongturn ، AlirezA M ، soheil124 ، رعنا ملکان ، رزا ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، shamim ، aseman
27-10-2019، 10:52 PM,
RE: به یاد پلاسکو ...
کار بجایی بود. rose

یاد آتش نشانان حادثه پلاسکو هم گرامی [تصویر:  rose.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط AlirezA M ، soheil124 ، mehran ، رعنا ملکان ، رزا ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، shamim ، aseman
28-10-2019، 11:10 AM,
واقعا جای اون ساختمون چقدر خالیه وقتی از اون محل رد میشی. سالهای سال اونجا بود. توی فیلم های قدیمی یا عکس ها که می بینمش خیلی دلم میگیره. اتفاق خیلی بدی بود. روحشون شاد  sad2

و امیدوارم هرچه زودتر کسبه پلاسکو دوباره بتونن کارشون رو از سر بگیرن. قرار بود ظرف دو سال، همونجا ساختمون جدید ساخته بشه Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، mehran ، رعنا ملکان ، رزا ، wrongturn ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، shamim ، aseman
28-10-2019، 02:45 PM,
(28-10-2019، 11:10 AM)AlirezA M نوشته است: قرار بود ظرف دو سال، همونجا ساختمون جدید ساخته بشه Dodgy

چه قولهایی که ندادن. بخصوص همون روزای اول Angry Angry Angry Angry
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، رعنا ملکان ، رزا ، wrongturn ، سیروس پیرهادی ، shervin ، AlirezA M ، P@RSA ، shamim ، aseman
29-10-2019، 12:10 AM,
من یه بار از اونجا رد میشدم. رفتم توی پاساژ و طبقه پایین دیدم یه دستفروش نشسته بود رو زمین و داشت انواع و اقسام صدف و گوش ماهی میفروخت. خیلی صدف ها قشنگ بودن. یکی خریدم که هنوز دارمش. محیط قشنگی داشت. فواره و حوض و صدای آب و صندلی هایی که چیده بودن اطراف حوض ها و مردم که در رفت و آمد بودن و بیشترشون مشتری های مغازه های آکواریوم و ماهی بودن و خیلی ها هم اومده بودن تماشا. واقعا تماشایی بود. یادش بخیر . هنوزم باورم نمیشه اتفاق اون روز رو که تلویزیون لحظه به لحظه گزارش می داد. واقعا اسفناک بود Smilie_sad
پاسخ
 سپاس شده توسط رزا ، wrongturn ، soheil124 ، سیروس پیرهادی ، shervin ، AlirezA M ، mehran ، P@RSA ، shamim ، aseman
30-10-2019، 11:08 AM,
من که خیلی دلم برای پلاسکو تنگ شده خیلی هواشو می کنم. هر ماه دو سه بار میرفتم اونجا میچرخیدم. فضاشو دوست داشتم. حیف شد    حیف شد      حیف شد      واقعا حیف شد

انقدر خاطره دارم از اونجا که نمید ونم کدومشو بگم. شاید بعدا سر فرصت Smilie_sad
پاسخ
 سپاس شده توسط رعنا ملکان ، shervin ، AlirezA M ، wrongturn ، mehran ، رزا ، soheil124 ، P@RSA ، shamim ، aseman

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان