امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
یاد به پلاسکو

به یاد پلاسکو ...
26-10-2019، 10:53 PM,
Sad  به یاد پلاسکو ...
این تاپیک رو زدم که یادی کنیم از پلاسکو و اگر کسی خاطره ای داره بیاد بگه.

بالاخره ادای دینی هست به مغازه هایی که بودن و حالا دیگه نیستن و اونهمه ماهی و آکواریوم و شور و شوق و خلاصه کلی خاطره

Sleepy  [تصویر:  bye.gif]    [تصویر:  emoticon-object-101.gif]  [تصویر:  crying-sad-waving-bye-smiley-emoticon.gif]  [تصویر:  rolleyes.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط wrongturn ، AlirezA M ، soheil124 ، رعنا ملکان ، رزا ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، shamim ، aseman
27-10-2019، 10:52 PM,
RE: به یاد پلاسکو ...
کار بجایی بود. rose

یاد آتش نشانان حادثه پلاسکو هم گرامی [تصویر:  rose.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط AlirezA M ، soheil124 ، mehran ، رعنا ملکان ، رزا ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، shamim ، aseman
28-10-2019، 11:10 AM,
واقعا جای اون ساختمون چقدر خالیه وقتی از اون محل رد میشی. سالهای سال اونجا بود. توی فیلم های قدیمی یا عکس ها که می بینمش خیلی دلم میگیره. اتفاق خیلی بدی بود. روحشون شاد  sad2

و امیدوارم هرچه زودتر کسبه پلاسکو دوباره بتونن کارشون رو از سر بگیرن. قرار بود ظرف دو سال، همونجا ساختمون جدید ساخته بشه Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، mehran ، رعنا ملکان ، رزا ، wrongturn ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، shamim ، aseman
28-10-2019، 02:45 PM,
(28-10-2019، 11:10 AM)AlirezA M نوشته است: قرار بود ظرف دو سال، همونجا ساختمون جدید ساخته بشه Dodgy

چه قولهایی که ندادن. بخصوص همون روزای اول Angry Angry Angry Angry
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، رعنا ملکان ، رزا ، wrongturn ، سیروس پیرهادی ، shervin ، AlirezA M ، P@RSA ، shamim ، aseman
29-10-2019، 12:10 AM,
من یه بار از اونجا رد میشدم. رفتم توی پاساژ و طبقه پایین دیدم یه دستفروش نشسته بود رو زمین و داشت انواع و اقسام صدف و گوش ماهی میفروخت. خیلی صدف ها قشنگ بودن. یکی خریدم که هنوز دارمش. محیط قشنگی داشت. فواره و حوض و صدای آب و صندلی هایی که چیده بودن اطراف حوض ها و مردم که در رفت و آمد بودن و بیشترشون مشتری های مغازه های آکواریوم و ماهی بودن و خیلی ها هم اومده بودن تماشا. واقعا تماشایی بود. یادش بخیر . هنوزم باورم نمیشه اتفاق اون روز رو که تلویزیون لحظه به لحظه گزارش می داد. واقعا اسفناک بود Smilie_sad
پاسخ
 سپاس شده توسط رزا ، wrongturn ، soheil124 ، سیروس پیرهادی ، shervin ، AlirezA M ، mehran ، P@RSA ، shamim ، aseman
30-10-2019، 11:08 AM,
من که خیلی دلم برای پلاسکو تنگ شده خیلی هواشو می کنم. هر ماه دو سه بار میرفتم اونجا میچرخیدم. فضاشو دوست داشتم. حیف شد    حیف شد      حیف شد      واقعا حیف شد

انقدر خاطره دارم از اونجا که نمید ونم کدومشو بگم. شاید بعدا سر فرصت Smilie_sad
پاسخ
 سپاس شده توسط رعنا ملکان ، shervin ، AlirezA M ، wrongturn ، mehran ، رزا ، soheil124 ، P@RSA ، shamim ، aseman
14-12-2019، 01:44 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 14-12-2019، 01:45 PM، توسط shervin.)
گودبرداری ساختمان جدید پلاسكو پایان یافت

تهران- ایرنا- مدیر اجرای طرح ساختمان پلاسكو جدید از پایان آخرین مراحل گودبرداری پلاسكو خبر داد و گفت: كف سازی و اجرای فونداسیون سازه اصلی برای ساختمان جدید پلاسكو آغاز شده است.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، در حالی‌كه 830 روز از فروریختن پلاسكو می‌گذرد، مدیر اجرای طرح ساختمان پلاسكو جدید از بازدید امروز استاندار تهران از مراحل اجرای پروژه ساختمان جایگزین مجتمع پلاسكو خبر داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، «علی رحیمی» گفت: استاندار و هیات همراه از اقدامات انجام شده و میزان پیشرفت پروژه راضی بودند.

به گزارش ایرنا، دی 95 با دود و آتش در تقویم ذهن ایرانیان نقش بسته است؛ روزی كه ساختمان 15 طبقه و 35 ساله پلاسكو در یك دقیقه از عرش به فرش نشست و میلیون‌ها تومان كالا و پوشاك خاطره و پول و مدرك و سند را با خود به خاك برد.

در همان زمان «محمد سعیدی كیا» رئیس بنیاد مستضعفان اعلام كرد «از زمانی كه پروانه ساختمان جدید پلاسكو صادر شود در مدت 2 سال ساختمان جدید ساخته می شود».

پاساژ نور در تقاطع چهارراه ولیعصر و طالقانی جایگزین موقت ساختمان پلاسكو برای كسبه این ساختمان شد.

ماه‌ها از این وعده گذشت تا اینكه 25 خرداد 97 سعیدی كیا در مراسم آغاز گودبرداری ساختمان پلاسكو اعلام كرد كه «این ساختمان 24 ماهه آماده می‌شود»؛ این یعنی باید تا سال 1400 منتظر تحویل ساختمان 15 طبقه پلاسكو به صاحبانش بود.

منبع: irna.ir
اردیبهشت 98
[تصویر:  1391440243.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط AlirezA M ، wrongturn ، soheil124 ، رعنا ملکان ، رزا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان