امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
جایی تسلیت به دوستان برای

جایی برای تسلیت به دوستان
11-12-2013، 09:39 AM,
جایی برای تسلیت به دوستان
///// تسلیت به دوستان در غم فراق عزیزان /////
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، shahab24 ، farhad-2007 ، MIRMOHAMADI ، Triecedyeheda ، B@B@K ، absotbapobona ، Theovihoojeta ، acoulaattig
11-12-2013، 10:02 AM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013، 12:45 PM، توسط Neda Ariania.)
RE: جایی برای تسلیت به دوستان

سلام به دوستان عزیز

متأسفانه با خبر شدم که پدربزرگ شهاب shahab24 امروز دار فانی را وداع گفته و به رحمت حق پیوسته.

[تصویر:  1386765061.jpg]

به شهاب عزیز تسلیت می گم و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می کنم.

فاتحه فراموش نشه ...
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط B@B@K ، Am!r ، shahab24 ، farhad-2007 ، MIRMOHAMADI ، Triecedyeheda ، clectideogick ، JohnesCeda ، Fantsyday
11-12-2013، 10:14 AM,
سلام:
شهاب عزیز
مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند برای شما و خانواده محترمتان طلب صبر می کنم
زندگی حکمت اوست
زندگی دفتری از خاطره هاست
چند برگی را تو ورق خواهی زد
مابقی را قسمت

[تصویر:  1381924920.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، Am!r ، shahab24 ، farhad-2007 ، MIRMOHAMADI ، ImmuttuphoX ، Williammt ، JohnesCeda ، Theovihoojeta ، acoulaattig
11-12-2013، 12:31 PM,
سلام
شهاب جان بنده هم خدمتتون تسلیت عرض میکنم.ان شاءالله که عزیز درگذشته قرین رحمت الهی باشند و خداوند هم به شما و خانواده محترم صبر عنایت بکنه.
autumn2
پاسخ
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، B@B@K ، shahab24 ، farhad-2007 ، MIRMOHAMADI ، meevaimigorit ، ToiteTetfrarf ، Neogyweem ، Getaccendrora ، semisizaqor ، jpwytxe89 ، Escoromeesk ، Matthewsced ، Fantsyday
14-12-2013، 08:41 AM,
(11-12-2013، 10:02 AM)Neda Ariania نوشته است:
سلام به دوستان عزیز

متأسفانه با خبر شدم که پدربزرگ شهاب shahab24 امروز دار فانی را وداع گفته و به رحمت حق پیوسته.

به شهاب عزیز تسلیت می گم و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می کنم.

فاتحه فراموش نشه ...

(11-12-2013، 10:14 AM)B@B@K نوشته است: سلام:
شهاب عزیز
مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند برای شما و خانواده محترمتان طلب صبر می کنم

(11-12-2013، 12:31 PM)Am!r نوشته است: سلام
شهاب جان بنده هم خدمتتون تسلیت عرض میکنم.ان شاءالله که عزیز درگذشته قرین رحمت الهی باشند و خداوند هم به شما و خانواده محترم صبر عنایت بکنه.

سلام بر همگی و تشکر به خاطر همدردیتون
واقعا تشکر میکنم....انشالله بقای عمر بزرگترهای خاندانتون و خانوادتون...این بزرگترها تا هستن کسی زیاد احوالی ازشون نمی پرسه اما وقتی میرن تازه حس میکنی جاشون خیلی خالیه....باز هم تشکر
فاقعی

آنچه می سازی،ثمره تصور توست
پاسخ
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، farhad-2007 ، B@B@K ، Am!r ، MIRMOHAMADI ، tflcarp21
14-12-2013، 01:44 PM,
باسلام
شهاب جان تسليت بنده رو هم پذيرا باشيد...
از خداوند علو درجات و براي خانواده شما صبر خواستارم
باتشكر farhad-2007
الهي چنان كن سرانجام كار ، تو خوشنود باشي و ما رستگار
پاسخ
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، shahab24 ، B@B@K ، Am!r ، MIRMOHAMADI ، Danielowen ، JohnesCeda ، tflcarp21 ، Escoromeesk ، Fantsyday
16-12-2013، 01:21 PM,
درود

من هم به شهاب عزيز تسليت ميگم ببخشيد كه دير شد مدتي به سايت دسترسي نداشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، Neda Ariania ، farhad-2007 ، JohnesCeda ، tflcarp21 ، Theovihoojeta ، acoulaattig
15-03-2014، 06:40 PM,
باسلام
متأسفانه با خبر شدم كه مادر خانم آريانيا دار فاني را وداع گفتن...
همينجا براي آن مادر بزرگوار علو درجات و براي بازماندگان از خداوند صبر مسئلت دارم..
باتشكر farhad-2007
الهي چنان كن سرانجام كار ، تو خوشنود باشي و ما رستگار
پاسخ
 سپاس شده توسط behnam ، Am!r ، Neda Ariania ، B@B@K ، semisizaqor ، P@RSA ، MIRMOHAMADI ، Theovihoojeta ، tflcarp21
15-03-2014، 07:01 PM,
سلام
وای
تسلیت میگم
غم از دست دادن مادر رو
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، Neda Ariania ، B@B@K ، farhad-2007 ، P@RSA ، jpwytxe89 ، MIRMOHAMADI ، Escoromeesk ، acoulaattig
16-03-2014، 12:20 AM,
سلام
بنده هم تسلیت عرض میکنم.خداوند به شما و خانواده تون صبر عنایت بکنه و ان شاءالله که مادر محترم قرین رحمت الهی باشن.
autumn2
پاسخ
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، behnam ، B@B@K ، farhad-2007 ، tflcarp21 ، P@RSA ، MIRMOHAMADI ، semisizaqor ، jpwytxe89 ، Theovihoojeta

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تسلیت برای مناسبت ها Neda Ariania 1 5,889 22-12-2013، 10:57 PM
آخرین ارسال: shahab24

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان