امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
در گیاهان غیر آبزی و پاسخ پرسش مورد

پرسش و پاسخ در مورد گیاهان غیر آبزی
03-09-2014، 07:35 AM,
RE: پرسش و پاسخ در مورد گیاهان غیر آبزی
(03-09-2014، 01:44 AM)Am!r نوشته است: در هر آبیاری از کود کامل با غلظت 1/4 استفاده کنید و هر از چندی فقط با آب خالی آبیاری انجام بدید.

سلام

ممنون از راهنمایی

در نزدیکی محل کار ما یک گلفروشی هست که چند نفر از همکارانم برای گیاهان آپارتمانیشون ازش کود مایع گیاهی خریداری کردند و بسیار هم راضی بودند و به من هم پیشنهاد کردند که از این شخص، برای گیاهانم کود تهیه کنم.

کود مایع به رنگ شربت آلبالو هست که به من گفتند نیم سال اول هر 15 روز یکبار و نیم سال دوم هر 25 تا 30 روز یکبار به گیاهان بدم. در هر 1.5 لیتر آب به اندازه سه در ظرف نوشابه از کود می ریزم و به گلدان ها می دم. خودش می گفت کود آلمانی هست!

حالا کوددهی رو بیشتر کنم؟ همین کود یا عوضش کنم؟

متشکرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، P@RSA ، Escoromeesk ، Fantsyday ، acoulaattig

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ در مورد گیاهان غیر آبزی - توسط Neda Ariania - 03-09-2014، 07:35 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان