امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
muscipula خوار venus dionaea حشره flytrap ونوس

ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula
22-09-2014، 08:08 AM,
RE: ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula
سلام 

من امروز می رم برای خرید حباب شیشه ای. فقط نمی دونم حبابی بگیرم که دهنه ش در بالای تنگ قرار داشته باشه یا در پهلو.

خودم در نظر دارم در از پهلو بخرم. گفتم اینجوری رطوبت رو بهتر در خودش نگهمیداره. ضمناً زیباتر هم هست! حالا کدومش برای نگهداری از این گیاه مناسب تره؟ یکمی (خیلی کوچولو) زیبایی ظرف هم برام مهمه! sweet اما نه مهمتر از کارآییش.

سوال بعدی اینکه آب رو اسپری کنم روی گیاه مشکل نداره؟ البته می تونم آب رو در فضای بالای گیاه هم اسپری کنم خودش برگرده روی بستر؟ یا اینکه با یک لوله باریک فقط از بالا آب رو بچکونم روی بستر؟ یا ... ؟

راستی پیت ماس غنی نشده پیدا نکردم، کوکوپیت جایگزین شد.

متشکرم smiley-signs001
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، رزا ، P@RSA

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula - توسط Neda Ariania - 22-09-2014، 08:08 AM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واریته های ونوس حشره خوار Venus Flytrap varieties Neda Ariania 2 7,644 09-03-2015، 08:00 PM
آخرین ارسال: رزا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان